Služby

Strechy

Strecha je najdôležitejšia a najviac namáhaná časť každého domu. Je namáhaná napríklad vetrom, slnkom, dažďom, snehom. Preto sa na ňu kladú vysoké nároky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v realizácií striech, vieme ponúknuť kvalitne odvedenú prácu, zručnosť a strechu na celý život. Zúčastňujeme sa pravidelne školení a nové technológie zaraďujeme do svojich pracovných postupov. Najviac používanými materiálmi, s ktorými pracujeme je titánzinok, hliník, meď a v menšej miere oceľ, škridla. Súčasťou realizácie je aj riešenie detailov z hľadiska funkčnosti a vzhľadu strechy. Ponúkame komplexnú dodávku a montáž striech v rámci celého Slovenska. Strecha by mala byť na celý život, preto kladieme na ňu veľký dôraz.

Nezáväzná cenová kalkulácia

Strešné systémy, klampiarske prvky

Strecha, ale i samotná stavba sa skladá z viacerých prvkov a systémov. Niektoré sú súčasť strechy - žľabové systémy, atiky. Iné prvky, ako oplechovanie čiel, podhľadov, ríms, parapetov, môžu byť len doplnkami a šperkami celého domu. Dom dostáva ďalšiu pridanú hodnotu, ktorou je dizajn, pretože sa vskutku vytvárajú estetické pridané hodnoty. Nejde vždy o opakované detaily. Tu násobíme naše klampiarske zručnosti, znalosti a skúsenosti. Zladenie strechy, strešných systémov a fasád vytvárajú dom skutočne hodnotným a bezúdržbovým. Ponúkame okrem samotnej realizácie aj poradenstvo, prípadne poskytnutie vzoriek a makiet.

Nezáväzná cenová kalkulácia

Odvetrané fasády

Odvetrané fasády sú moderným riešením zateplenia domu, budovy. Systém odvetraných fasád odvádza z domu vlhkosť, zateplí ho a zároveň chráni. Od klasického kontaktného zateplenia sa odlišuje vzduchovou medzerou, zaisťujúcou aktívny odvod vlhkosti a zároveň zabraňuje prehrievaniu fasády. Možnosť výberu finálnej vrstvy je obrovský. Od maloformátových šablón, falcovaných pásov na uhlovú stojatú drážku, až po veľkoformátové tabule. Na odvetrané fasády sa špecializujeme už takmer 10 rokov. Každá fasáda je nápadná, priedušná, s dlhou životnosťou. Ponúkame kompletnú dodávku a montáž odvetraných fasád. Nami najviac používané materiály sú plechové fasády z titánzinku, hliníka a oceli, fundermax, trespa alucobond, reynobond, eguitone. Z týchto materiálov vieme vyskladať akýkoľvek raster a prispôsobiť sa požiadavkám investora a architekta.

Nezáväzná cenová kalkulácia